Osalejad: Alar Mutli, Andrus Tamm, Valter Uusberg, Ülo Peets, Marek Mutli, Erti Suurtalu, Meelis Mägi, Marje Krusell, Jaanus Piirimees, Tanel Kuusemets.

 

Suud rääkisime soojaks koroona teemal, mis teinud pesa ka meie hooldekeskusesse. Suurimaks probleemiks on asendustööjõu leidmine. Paraku selle probleemile ei oska ka Terviseamet head lahendust pakkuda. Kiidame neid, kes tänases olukorras oma panuse annavad, et kõik hädavajalikud tööd ikka tehtud saaks. Osad teenused, puhastus ja toitlustus, ostetakse sisse. Hea on see, et raskeid patsiente seni pole. Juuru ja Kaiu hooldekeskustes tehtud proovid on kõik olnud negatiivsed. Samuti meie lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialistide omad. Rapla hooldekeskuses võetakse kõigilt kordusproovid ja võib eeldada, et haiguskolle võiks saada lõpu ca paari nädala jooksul. Probleeme on sotsiaalkorterite elanikega, kes elavad samas majas ja andnud negatiivse proovi. Ka neile on tehtud selgitustööd võimalike ohtude kohta, aga vägisi neid kinni hoida ka ei saa. Veel on positiivne proov antud Alu koolis, nemad on nüüd distantsõppel, ning Muusikakoolis.

 

Jätkasime taas Ülo juhtimisel oma valimisteks valmistumise ajurünnakuga. Esimese korra teema oli „Rapla vald 2025.“ Vaatasime üle eelmise korra mõtted ja jätsime võimaluse lisamiseks. Selle korra teemaks oli „meie ühised väärtused ja põhimõtted.“ Töölehed jäävad esialgu Ülo kätte ja  levitame neid siis, kui selleks õige aeg.

 

Selleks korraks kõik. Taas kohtume 01 detsembril.